• Wpisów:1267
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:1 rok temu, 13:22
  • Licznik odwiedzin:132 247 / 3306 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Kochaj kogoś nie dlatego, że daje Ci coś czego potrzebujesz, ale dlatego, że daje Ci uczucia, o których nigdy nie sądziłeś, że będziesz potrzebować"
 

 
  • awatar Gość: ha ha to prawda - też na coś czekam od tak dawna, że jeszcze trochę, a skisnę dokumentnie... i nic mnie już nie będzie w stanie osłodzić.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
It always feels like there is just one person in this world to love. And then you find somebody else and it seem crazy you ever worried in the first place
 

 
"Wciskam ręce
głęboko w kieszenie płaszcza
To taki mój sposób obrony
przed głupim odruchem
przytulania wszystkiego
co się nawinie pod głodne palce:
ciebie, kota, poduszek, sztućców...
Z rękami w kieszeniach to takie proste
Dopóki nie puszczą szwy"
 

 
Jeśli miałbym coś panu radzić, to proszę nie przejmować się cudzymi opiniami. Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełnić swoje marzenia. Warto szukać ludzi, którzy mają odwagę popełniać błędy. Nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem i nie zawsze się ich docenia, ale tylko oni zmieniają świat, bo po tych wielu błędach dokonują rzeczy całkowicie przeobrażających ich otoczenie.
 

 
Już nieraz to przeżyłem. Ilekroć buntowałem się, złościłem na swój los, dotykało mnie jakieś nieszczęście. Tego się najbardziej boję- że zdarzy się tragedia, która całkowicie zmienia życie i zawsze łączy się ze stratą.
 

 
Człowiek umiera dopiero wtedy, kiedy nie chce.


Minął rok. Kto by pomyślał, że to wszystko się tak poukłada.
  • awatar Encanto: @Wolf: Mam nadzieję :)
  • awatar Gość: .. a to co w sercu nie umiera nigdy
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Nadzieja to jak krew. Dopóki płynie w twoich żyłach, żyjesz. Chcę mieć nadzieję.
 

 
Podobno w sekundzie przed śmiercią każdy z nas poznaje prawdziwy powód swojego istnienia. I wtedy rodzi się Piekło albo Niebo. Piekłem jest spojrzeć wstecz i zrozumieć, że zaprzepaściliśmy szansę na godne życie. Niebem jest móc powiedzieć: "Popełniłem wiele błędów, ae nie stchórzyłem. Żyłem najlepiej jak umiałem".
  • awatar Gość: Prawda Ja chce trochę piekła i trochę nieba, zeby nie oszakec
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Jak mi się kurwa nic nie chce. Dosłownie
 

 

Znasz przypowieść o żabie w śmietanie? Jak dwie żaby wpadły do dzbanka ze śmietaną? Jedna, myśląc racjonalnie, szybko zrozumiała, że opór jest bezcelowy i że losu nie da się oszukać. A może jest jakieś życie pozagrobowe, więc po co się niepotrzebnie wysilać i na próżno pocieszać płonnymi nadziejami? Złożyła łapki i poszła na dno. A druga była na pewno durna, albo niewierząca. I zaczęła się szamotać. Wydawałoby się, po co się szarpać, jeśli wszystko przesądzone? Szamotała się i szamotała... Aż ubiła śmietanę na masło. I wylazła z dzbanka. Uczcijmy pamięć jej towarzyszki, przedwcześnie poległej w imię postępu filozofii i racjonalnego myślenia.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Tak, możesz być wszystkim dla mnie. Wierzę w ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
''Każdy, komu ufamy, na kogo, jak nam się wydaje, możemy liczyć, kiedyś nas rozczaruje. Pozostawieni sami sobie ludzie kłamią, mają tajemnice, zmieniają się i znikają, niektórzy za inną maską lub osobowością, inni w gęstej porannej mgle nad klifem.''
-Lauren Oliver
  • awatar Scusa, ma ti chiamo amore ♡: ''Każdy, komu ufamy, na kogo, jak nam się wydaje, możemy liczyć, kiedyś nas rozczaruje (...)" --> coś o tym wiem. Wierzyłam w niego od zawsze. W nim pokładałam największe nadzieje. A on zachował się ostatecznie jak cham. Po prostu cham.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
We're all gonna die. We don't get much say on how or when, but we do get to decide how we are gonna live. So do it, decide. Is this the life you want to live? Is this the person you want to love? Is this the best you can be? Can you be stronger? kinder? more compassionate? Decide. Breathe in...Breath out...and decide.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›